Tu jesteś > Strona Główna > Artykuły > Najlepsze systemy zabezpieczeń? Sprawdź Montersi.pl

Najlepsze systemy zabezpieczeń? Sprawdź Montersi.pl

Data dodania:
2022-05-11 12:02:27

Urządzenia do kompletnych systemów zabezpieczeń (przeciwpożarowych, alarmowych), a także systemów nowoczesnego monitoringu (sieciowy i analogowy) – wszystko to proponuje wspomniana marka. Sklep internetowy Montersi.pl oferuje wszystko czego potrzebujesz.

 

Oferta sklepu Montersi.pl

 

Montersi.pl – prowadzimy sklep internetowy, a także hurtownię w zakresie sprzedaży urządzeń do systemów zabezpieczeń (systemy alarmowe, monitoring) oraz automatyki do bram. Jesteśmy polską firmą z bogatym i nowoczesnym asortymentem produktów. Możemy poszczycić się ogromnym zaufaniem klientów, które jest nagrodą za naszą pracę. Działamy dla osób prywatnych, które cenią sobie komfort, bezpieczeństwo i nowoczesne technologie w domu, a także pomagamy specjalistom od automatyki budynków oraz agencjom ochrony.

 

 

Setki produktów w jednym miejscu – Montersi.pl

 

Nasi specjaliści doradzą w wyborze zakupu, dzięki w jednym miejscu znajdziesz niezbędne urządzenia i akcesoria. Kilka kliknięć wystarczy, aby kompleksowo zaopatrzyć się w produkty związane z systemem zabezpieczeń. Dzięki nam z łatwością stworzysz nowoczesny system wizyjny lub alarmowy w pracy i domu. Zadbasz o bezpieczeństwo własne i Twoich najbliższych. Oferujemy bardzo korzystne ceny produktów, dzięki czemu zaoszczędzisz.

 

Szeroki wachlarz produktów

 

Nasz sklep wyróżnia się wysokiej klasy systemami alarmowymi, przeciwpożarowymi, urządzeniami do kontroli dostępu (zamki do szafek, czytniki zbliżeniowe), sieciami LAN, przewodami, zasilaczami, listwami oraz akcesoriami montażowymi (bezpieczniki, lutownice gazowe). Nasza oferta obejmuje także telewizję przemysłową, domofony i wideodomofony, automatykę do bram (różnego rodzaju), szlabany, nagłośnienie (m.in. mikrofony i wzmacniacze) bądź różnego typu przewody jak przewody teletechniczne, przewody pożarowe, przewody koncentryczne i wiele więcej.. Wszechstronny asortyment przyciąga klientów detalicznych, ale nie tylko. Zakupy robią także profesjonalni instalatorzy oraz często firmy monterskie, zajmujące się gotowymi systemami.

 

Satel – solidny współpracownik

 

Od kilkunastu lat współpracujemy z firmą Satel, która zaopatruje instalatorów w systemy zabezpieczeń. Firma jest ceniona na całym świecie, a w jej asortymencie znajdziecie ponad 400 produktów – urządzenia kontroli dostępu, monitoringu, sygnalizacji pożarowej, automatyki domowej. Oryginalny sprzęt dostępny jest w naszym sklepie. Nasza kooperacja daje mnóstwo satysfakcji i wiele sukcesów, ponieważ:

 

- jakość sprzętu firmy Satel jest niepodważalna – w 100% polska produkcja, każde urządzenie testowane, elektronika wyłącznie od najlepszych dostawców. Sprzęt tej firmy służy nam od lat i nigdy nie zawodzi.

 

- kilka ładnych lat temu pasjonaci Satel zarazili nas tym co sami kochają – tworzeniem idealnych rozwiązań w systemach zabezpieczeń. Dziś także nasi ludzie stali się takimi pasjonatami, chętnie dzielą się też swoją wiedzą.

 

- stawiamy na umiejętności – wiedza to nie wszystko. Wsparcie i szkolenia to to czym się dzielimy na naszych warsztatach z klientami.

 

Partner marki BCS

 

Blisko współpracujemy także z marką BCS, która oferuje urządzenia popularne wśród polskich instalatorów systemów monitoringu, montowane m.in. w domach i budynkach publicznych. Nasi pracownicy chętnie odpowiedzą także na wszelkie pytania związane z tą marką i doradzą w zakupie.

 

Prowadzimy także szkolenia dla instalatorów. Szkolenia kierujemy do instalatorów, chcących poszerzyć wiedzę na temat systemów z którymi pracują na co dzień.

Aktualności


2023-01-04 12:09:02

Skuteczne wyposażenie przestrzeni magazynowej wymaga profesjonalnego planu. Na samym początku warto zastanowić się nad doborem regałów magazynowych. Nie w każdej hali sprawdzą się te same regały, dlatego trzeba poznać ich podstawowe rodzaje...

Więcej

2022-12-06 12:31:56

Formy wtryskowe cieszą się coraz większą popularnością. Czemu jednak tak się dzieje i co konkretnie za nimi przemawia? Osoby bez większego doświadczenia nie wiedzą, że dzięki starannie dobranym formom wtryskowym można przeprowadzić proces p...

Więcej

2022-11-14 10:30:54

Antresole są coraz częściej wykorzystywane w przestrzeni magazynowej. To zupełnie zrozumiałe, ponieważ w ten sposób można usprawnić funkcjonowanie całego magazynu i maksymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń. Jak jednak korzystać z takich...

Więcej